Nervürlü İnşaat Demiri’nde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nervürlü İnşaat Demiri’nde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yapıların kalitesini artırabilmek için son dönemde birçok farklı teknoloji kullanılmaktadır. Nervürlü inşaat demiri de klasik inşaat demirinden farklı olarak burularak şekil oluşturulma yöntemi ile üretilmektedir. Barnum, demir çubukların betonu çabuk bırakmasını önlemek için nervürlü inşaat demiri üretimini ve ar-ge’sini sürdürmektedir. 

Nervürlü demirler, soğuk burularak çentik ve çıkıntıları oluşturulduğu gibi standart olarak 12 metre uzunlukta üretilmektedir. Demir, yapısındaki karbon ve mangan oranları artırılarak dayanımı üst seviyeye çıkarılır. Barnum, inşaat demirlerinde hem yüksek kaliteyi yakaladığı gibi hem de karbon oranını %25’in altında tutarak gerekli standartları karşılamaktadır. 

Nervürlü inşaat demiri üretiminde Barnum, projenize uygun hesaplamaları yapar ve sizin için uygun özellikteki demirleri doğru ve en hızlı yöntemle size ulaştırır.

Nervürlü İnşaat Demiri Fiyat ve Özellikleri Nelerdir?

Nervürlü demir, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm ve 18mm olarak üretilebilmektedir. Kalite standartlarında yapılan üretimlerde tüm hesaplamalar projenize göre yapılmaktadır. Nervürlü inşaat demiri hem çap hem de nitelik itibariyle farklı fiyat aralıklarında olabilmektedir. 

Bu açıdan, 

  • Gereken demir hesaplamalarını tablomuz üzerinden veya bize bildirerek yapabilirsiniz.
  • Talebinize en uygun üretim ve teslimat koşullarını Barnum’dan öğrenebilirsiniz. 
  • Satış ve satış sonrası süreçlerde Barnum’dan teknik ve saha desteği alabilirsiniz. 

 

Nervürlü demir hakkında bilgi için tıklayın

 

Teklif almak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir