Grup firmalarımızdan olan BARNUM DEMİR ÇELİK  önce güven ve kalite diyerek çıkmış olunan bu yolda Demir çelik sektöründe tedarikçi firma olarak hizmet vermekteyiz. Demir çelik ürünlerinin her türlü çeşitlerinin satışını siz değerli müşterilerimize sunmayı amaç edinmekteyiz.

Dinamik ve profesyonel kadroları ile Sektörün nabzını takip ediyor, öngörülebilir ve yenilikçi bir anlayış ile hizmetlerine her anlamada hız kesmeden devam ediyoruz.

Sektörün gerekliliği olarak Nervürlü İnşaat Demiri , Özel Boy Demir ,Hasır Çelik , Profil Grupları, Yapısal Çelikler , Özel Çelikler , Sac v.s. çeşitlerimiz ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları her türlü ürünleri tedarik etmek ve satış sonrası hızlı ve güvenli sevkiyatla siparişi tamamlamak kalite anlayışımızdır.

BARNUM DEMİR ÇELİK , hem yurt içi pazarda hem de uluslararası pazarda satışlarını gerçekleştirmekte ve sektörde güven duyulan bir marka olmayı amaç edinmektedir. Temel ilkemiz iç ve dış piyasadaki müşterilerimizin tam olarak memnuniyetini sağlamaktır.

Siz değerli müşterilerimize tedarikçi firma olmaktan gurur duyarız

Barnum

Sektörel Yaklaşımımız

Grup firmalarımızdan olan BARNUM DEMİR CELIK  önce güven ve kalite diyerek çıkmış olunan bu yolda Demir çelik sektöründe tedarikçi firma olarak hizmet vermekteyiz. 

BARNUM DEMİR ÇELİK

Projenize özel çözümler ile tanışın